Nowość. Karty pracy do pobrania i wydruku.

Wpis – share tweet

 • 25 września 2020

Szanowni Nauczyciele i Drodzy Rodzice.  

Dziękujemy za okazane nam do tej pory zaufanie i częste wykorzystywanie oferowanych przez nas materiałów podczas prowadzenia zdalnej edukacji oraz organizowania samodzielnej nauki ucznia w domu.  

Z przyjemnością informujemy, że w projekcie zdobywcy wiedzy.pl pojawił się nowy dział z przeznaczonymi do pobrania kartami pracy. „KARTY PRACY PDF do pobrania” obejmują przedmioty, z których ćwiczenia udostępnione są na platformie zdobywcy wiedzy.pl, czyli: język polski, przyrodę, matematykę i język angielski.

Ponadto, wprowadzamy nową funkcję, która wiąże poszczególne ćwiczenia online z odpowiadającymi im kartami pracy. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu użytkownik portalu może uzyskać natychmiastową odpowiedź dotyczącą tego, z jakich zasobów warto skorzystać przy wykonywaniu konkretnego ćwiczenia lub korzystaniu z kart pracy.

Pragniemy również poinformować, że z części naszych materiałów, np. gier online, mogą bezpłatnie skorzystać wszystkie osoby, które zarejestrowały konta na naszej platformie, zaś reszta zasobów jest dostępna dla właścicieli kont płatnych.  

Żywimy nadzieję, że nasza wzbogacona oferta edukacyjna sprosta Państwa oczekiwaniom i zaowocuje obopólnie satysfakcjonującą współpracą.

  Zostaw komentarz

  Znajdź nas w social media

  Pobierz bezpłatne kolorowanki!
     Zdobywcywiedzy.pl to dynamicznie rozwijająca się platforma edukacyjna dedykowana uczniom w wieku przedszkolnym oraz młodszym szkolnym. Stanowi obszerną bazę ćwiczeń interaktywnych doskonale korespondujących z nową podstawą programową edukacji wczesnoszkolnej.

  Izabela Breguła - Nauczyciel roku