jak odchudzić plecak szkolny

Odchudzamy plecak szkolny! Jak pozbyć się ciężaru z tornistra?

Wpis – share tweet

jak odchudzić plecak szkolny
  • 16 listopada 2017

Zawartość szkolnych plecaków często przypomina ekwipunek na długą ekspedycję turystyczną: podręczniki, ćwiczenia, piórnik, drugie śniadanie, butelka wody, a często również obuwie na zmianę, strój sportowy i materiały na plastykę. Taki zestaw potrafi czasami ważyć kilka kilogramów. Dla dziecka w wieku wczesnoszkolnym to bardzo duży ciężar! Jak pozbyć się zbędnych kilogramów i odchudzić plecak szkolny? Zdobywcy Wiedzy mają odpowiedź na to pytanie!

W internecie można znaleźć kilka poradników, które podsuwają bardzo pomysłowe sposoby na odchudzenie plecaka szkolnego. My ze swojej strony chcemy uzupełnić te poradniki o jeden, naszym zdaniem wyśmienity sposób! Wykorzystanie platformy edukacyjnej Zdobywcy Wiedzy i naszego systemu prac domowych online oznacza koniec dźwigania materiału ćwiczeniowego przez dziecko.

Odchudzamy plecak szkolny

 

Osobne zeszyty z ćwiczeniami do różnych szkolnych przedmiotów to spore obciążenie dla naszych dzieci. Odchudzenie plecaka o ten ciężar byłoby sporą ulgą dla kręgosłupa młodego ucznia. Taką właśnie ulgą może być zadawanie prac domowych w formie cyfrowej. Tworząc Zdobywców Wiedzy kierowaliśmy się misją ułatwienia pracy nauczycielom oraz uprzyjemnienia nauki wszystkim dzieciom. Zadawanie prac domowych w formie listy interaktywnych ćwiczeń edukacyjnych do wykonania w domu to nie tylko możliwość uszczuplenia plecaka o kilka zeszytów. To również gwarancja, że dzieci wykonają pracę domową w 100%, w końcu zadania na naszej platformie to nic innego jak super zabawa!

Lekki plecak szkolny i zachęta do nauki w jednym!

Na tym jednak nie koniec korzyści. Prace domowe w naszym multimedialnym systemie to również ogromne ułatwienie w pracy nauczyciela. Zdobywcy Wiedzy oferują automatyczny raport z wykonania zadania domowego, dzięki czemu nauczyciel ma więcej czasu na indywidualne podejście do każdego dziecka.

Drodzy rodzice, zapytajcie nauczyciela swojej pociechy, czy słyszał już o Zdobywcach Wiedzy? Wspólnie możemy zadbać o to, aby dziecko z chęcią siadało do lekcji jednocześnie zmniejszając wagę jego plecaka.

Chcecie odchudzić plecak szkolny swojej pociechy? Jesteście ciekawi ile kosztuje dostęp do platformy ZdobywcyWiedzy.pl? Sprawdźcie w naszym cenniku, jak niedużym kosztem możecie ułatwić życie sobie i swoim dzieciom!

    Znajdź nas w social media

    Pobierz bezpłatne kolorowanki!
       Zdobywcywiedzy.pl to dynamicznie rozwijająca się platforma edukacyjna dedykowana uczniom w wieku przedszkolnym oraz młodszym szkolnym. Stanowi obszerną bazę ćwiczeń interaktywnych doskonale korespondujących z nową podstawą programową edukacji wczesnoszkolnej.

    Izabela Breguła - Nauczyciel roku