Edukacja pod choinkę – idealny prezent dla Twojego dziecka

Wpis – share tweet

 • 21 grudnia 2017

Za kilka dni Święta Bożego Narodzenia. Już niebawem wspólnie z rodziną i najbliższymi zasiądziemy do świątecznego stołu, aby w rodzinnej atmosferze spędzić ten wyjątkowy czas. Święta w każdym z nas wzbudzają pozytywne emocje, jednak to właśnie wśród dzieci panuje największa ekscytacja w oczekiwaniu na Świętego Mikołaja/ Gwiazdkę. Dziś postanowiliśmy polecić wszystkim “świętym mikołajom” coś, co zachwyci każde dziecko – edukacja pod choinkę.

Wymarzony prezent – edukacja pod choinkę

Co takiego wyjątkowego kryje się w haśle – edukacja pod choinkę? W jaki sposób możecie sprezentować swoim dzieciom edukację? Nic prostszego. Mamy tu oczywiście na myśli pełny dostęp do platformy edukacyjnej dla dzieci Zdobywcy Wiedzy. To nic innego jak nowoczesne quizy i gry edukacyjne, zamknięte w przystępnej dla dziecka formie zabaw multimedialnych.

Zdobywcy Wiedzy jako prezent świąteczny dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym to wyśmienity pomysł dla wszystkich rodziców, którzy chcieliby, aby czas, jaki spędza ich dziecko przed komputerem nie poszedł na marne! Dzięki zastosowaniu elementów grywalizacji zadania edukacyjne Zdobywców Wiedzy dla dziecka nie różnią się wiele od mnóstwa dostępnych bezpłatnie gier, w które tak chętnie lubią grać w Internecie. Różnica pomiędzy Zdobywcami Wiedzy, a darmowymi grami online jest jednak ogromna!

Zdobywcy Wiedzy to przede wszystkim materiał edukacyjny zgodny z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej przekazany w formie quizów i gier interaktywnych. Właśnie dlatego nasza platforma edukacyjna to idealny prezent pod choinkę. Obdarowanie dziecka takim prezentem będzie nie tylko spełnieniem marzeń o ciekawych grach, ale też inwestycją w jego rozwój. Edukacja pod choinkę to nic innego jak hasło, jednak jego znaczenie powinno przyświecać wszystkim troskliwym rodzicom. Jest to bowiem okazja do tego, aby czas spędzany przez dziecko na zabawie, był również szansą na utrwalenie i poszerzenie wiedzy pozyskanej w szkole.

Zdobywcy Wiedzy prezent - edukacja pod choinkę

Gotowi do zakupów?

Edukacja pod choinkę to również wyśmienite rozwiązanie dla wszystkich, który nie zdążyli jeszcze zakupić prezentów dla swoich pociech. Okres przedświąteczny od wielu lat oznaczał ogrom pracy dla poczty i firm kurierskich. Okres oczekiwania na dostawę zakupionych prezentów wydłuża się nawet o tydzień! Jeśli zatem nie masz jeszcze idealnego prezentu dla swojego dziecka, kup mu Zdobywców Wiedzy. Dostęp do ponad 10 000 gier edukacyjnych otrzymasz w kilka sekund od dokonania zakupu!

KUP TERAZ

  Zostaw komentarz

  Znajdź nas w social media

  Pobierz bezpłatne kolorowanki!
     Zdobywcywiedzy.pl to dynamicznie rozwijająca się platforma edukacyjna dedykowana uczniom w wieku przedszkolnym oraz młodszym szkolnym. Stanowi obszerną bazę ćwiczeń interaktywnych doskonale korespondujących z nową podstawą programową edukacji wczesnoszkolnej.

  Izabela Breguła - Nauczyciel roku