Warsztaty dla dzieci ze Zdobywcami Wiedzy

Warsztaty dla dzieci

Wpis – share tweet

Warsztaty dla dzieci ze Zdobywcami Wiedzy
 • 7 czerwca 2018

Wielu nauczycieli oraz rodziców poszukuje inspiracji na ciekawe zajęcia dla swoich dzieci. Wydawcy podręczników zdają się unikać tematu i rok w rok w swoich elementarzach drukują te same lub podobne zagadnienia, które dzieci muszę powtarzać do znudzenia, aby zapoznać się i zapamiętać materiał edukacyjny. Tymczasem złoty środek pomiędzy nauczaniem, a ciekawą formą zajęć jest w zasięgu ręki każdej szkoły i przedszkola. Warsztaty dla dzieci ze Zdobywcami Wiedzy to sprawdzona przez wiele placówek forma ciekawych zajęć, które inspirują dzieci to wytężonej nauki.

Warsztaty dla dzieci – przedszkola

Nasi najmłodsi milusińscy są bardzo wymagający jeśli chodzi o sposoby nauki. Młody wiek i wrodzona ciekawość świata powodują u nich szybkie znudzenie jeśli temat nie jest super interesujący lub podany w ciekawej, zabawnej formie. Warsztaty dla dzieci Zdobywców Wiedzy przeznaczone dla przedszkolaków, to specjalny zestaw gier i quizów edukacyjnych z materiałem odpowiednim do młodego wieku podopiecznych. Zajęcia prowadzone przez naszego specjalistę, które drugie imię to – nauka przez zabawę, nie tylko przekazują odpowiedni materiał edukacyjny, mający na celu ułatwienie przysposobienia nowych informacji. To również świetna zabawa dla maluchów, które nawet przez moment nie poczują się znudzone i z zapartym tchem czekają na kolejne edukacyjne wyzwania w ciekawej formie gier. Podczas przeprowadzonych przez nas warsztatów dla dzieci przedszkolaki po prostu nie mogły się doczekać swojej kolejki przy tablicy.

Warsztaty dla dzieci nieco starszych

Jak sama nazwa wskazuje, przedszkole to tylko wstęp do poważnej nauki umiejętności przydatnych przez całe życie. To w szkole podstawowej uczymy się czytać, pisać i liczyć. Z perspektywy osoby dorosłej naturalne jest dla nas, że są to umiejętności niezmiernie ważne, a ich szybkie opanowanie znacznie wpływa na łatwość dalszej nauki. Dla dzieci nauka tych umiejętności, jeśli jest przeprowadzona w oklepany, standardowy sposób, może być nużąca i absolutnie nieciekawa. A dla młodego człowieka, którego wprost rozpiera energia nie ma nic gorszego niż przymus nudnej nauki.

Dzięki systemowi grywalizacji oraz zastosowaniu ciekawej formy materiał edukacyjny ukryty w zadaniach Zdobywców Wiedzy przemycany jest do świadomości dziecka podczas fantastycznej zabawy. Jest to nie tylko świetny sposób na zapoznanie ucznia z materiałem, takie podejście to przede wszystkim wyrobienie u dziecka pozytywnych skojarzeń związanych z nauką. Przeprowadzone w szkołach podstawowych warsztaty dla dzieci cieszyły się ogromnym zainteresowaniem nie tylko dzieci, ale też nauczycieli i samych rodziców.

A co dalej?

Zajęcia z gościnnym występem Zdobywców Wiedzy kiedyś jednak się kończą. Co zrobić później, aby utrzymać fantastyczne zainteresowanie dzieci? Na tą odpowiedź znaleźliśmy już rozwiązanie z wieloma szkołami, u których gościliśmy na warsztatach dla dzieci. Po zakończonym spotkaniu, nasz przedstawiciel przedstawi Państwu ofertę dostarczenia przez nas narzędzi, dzięki którym nauczyciel będzie mógł organizować takie zajęcia niemal codziennie we własnej klasie.

Sprawdź jak wspaniale bawiły się dzieci na naszych warsztatach:

Spodobała Ci się taka forma nauki? Chcesz zorganizować takie zajęcia dla swoich dzieci lub uczniów? Czekamy na Twój kontakt. 

Warsztaty dla przedszkoliWarsztaty dla szkół podstawowych

  Zostaw komentarz

  Znajdź nas w social media

  Pobierz bezpłatne kolorowanki!
     Zdobywcywiedzy.pl to dynamicznie rozwijająca się platforma edukacyjna dedykowana uczniom w wieku przedszkolnym oraz młodszym szkolnym. Stanowi obszerną bazę ćwiczeń interaktywnych doskonale korespondujących z nową podstawą programową edukacji wczesnoszkolnej.

  Izabela Breguła - Nauczyciel roku