Zabawy dla dzieci na festynie wspólnie ze Zdobywcami Wiedzy

Wpis – share tweet

 • 7 czerwca 2018

Zabawy dla dzieci na festynie mogą być różne: skakanie na dmuchańcu, ścianka wspinaczkowa, gry zespołowe, przeciąganie liny… wczoraj odkryliśmy, że wspaniałym pomysłem jest również nauka przez zabawę z platformą edukacyjną ZdobywcyWiedzy.pl!

06 czerwca mielimy okazje uczestniczyć w festynie z okazji zakończenia roku szkolnego w szkole języka angielskiego Euro-Forum w Lublinie. Była moc atrakcji i dzieci bawiły się świetnie.

Zabawy dla dzieci na festynie

Wyposażeni w tablet podłączony do Internetu ustawiliśmy swoje stoisko nieopodal przykuwających uwagę dzieci atrakcji. Nie spodziewaliśmy się, że dzieci będą uczestniczyć w naszej zdobywcowej zabawie z nauką tak samo chętnie, jak w skakaniu, zjeżdżaniu na ogromnej zjeżdżalni, czy w staniu w kolejce po watę cukrową.

Nauka przez Zabawę

Wspólne rozwiązywanie zadań online z platformy edukacyjnej Zdobywcy Wiedzy z dziećmi okazało się strzałem w dziesiątkę. Dzieci, w chwilach przerwy od wyczerpujących aktywności i zabaw fizycznych chętnie odpoczywały w towarzystwie naszych ćwiczeń. Każdy uczestnik otrzymywał jedno zadanie do wyboru i wykonywał je w asyście animatora.

Nagrody

Nagrodami za prawidłowe udzielenie odpowiedzi były kolorowe gadżety Zdobywców Wiedzy w postaci zakładek do książek, zeszytów z wizerunkami naszych bohaterów oraz długopisów.

Bardzo dziękujemy Euro-Forum za zaproszenie i możliwość zabawy z nauką wspólnie z dziećmi. Z pewnością długo będziemy wspominać tą imprezę.

Photo relacja z festynu:

  Zostaw komentarz

  Znajdź nas w social media

  Pobierz bezpłatne kolorowanki!
     Zdobywcywiedzy.pl to dynamicznie rozwijająca się platforma edukacyjna dedykowana uczniom w wieku przedszkolnym oraz młodszym szkolnym. Stanowi obszerną bazę ćwiczeń interaktywnych doskonale korespondujących z nową podstawą programową edukacji wczesnoszkolnej.

  Izabela Breguła - Nauczyciel roku