Warsztaty edukacyjne dla dzieci w Publicznym Przedszkolu nr 2 im. Janusza Korczaka w Parczewie

Wpis – share tweet

 • 18 kwietnia 2018

Warsztaty edukacyjne dla dzieci w przedszkolu:

Publiczne Przedszkole nr 2 im. Janusza Korczaka w Parczewie

Dnia 06.04.2018r. gościliśmy z warsztatami edukacyjnym dla dzieci w Przedszkolu nr 2 im. Janusza Korczaka w Parczewie.

Pomimo popołudniowej godziny spotkania oraz pięknej pogody dzieci wraz z rodzicami ochoczo stawiły się na naszych zajęciach, odkładając zabawy na świeżym powietrzu na później.

Dzieci z zaangażowaniem rozwiązywały ćwiczenia interaktywne Zdobywcy Wiedzy, wykazując się przy tym niemałą wiedzą na temat gatunków i rodzajów drzew (prym wiódł w tym zakresie JaśJ pozdro). Uczyliśmy się, jak należy i jak nie wolno zachowywać się podczas spędzania wolnego czasu w lesie, rozpoznawaliśmy i nazywaliśmy figury geometryczne.

Nie zabrakło tematu sportu i zdrowego wypoczynku na świeżym powietrzu. Dzieci, poprzez nasze quizy i ćwiczenia online dowiedziały się wiele na te tematy.

Zwieńczeniem warsztatu były wirtualne gole, których bramkarz nie miał szans obronić pod warunkiem, że dzieci wykonały poprawnie działania matematyczne. Jak nietrudno się domyślić, za każdym razem piłka bezbłędnie znajdowała drogę do siatki.

Bawiliśmy się wspaniale. Największym wyrazem uznania dla nas, prowadzących warsztat, był las małych rączek wyrywających się do odpowiedzi i uśmiech na małych buźkach przedszkolaków.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Pani Annie Grzeszczak za zaproszenie. Mamy nadzieję, że do zobaczenia.

Relacja photo – Warsztaty edukacyjne dla dzieci Przedszkole nr 2 w Parczewie.

Zaproś Zdobywców do Twojego przedszkola!

Więcej o naszych warsztatach w dziale Warsztaty dla przedszkoli (kliknij i przejdź)

  Zostaw komentarz

  Znajdź nas w social media

  Pobierz bezpłatne kolorowanki!
     Zdobywcywiedzy.pl to dynamicznie rozwijająca się platforma edukacyjna dedykowana uczniom w wieku przedszkolnym oraz młodszym szkolnym. Stanowi obszerną bazę ćwiczeń interaktywnych doskonale korespondujących z nową podstawą programową edukacji wczesnoszkolnej.

  Izabela Breguła - Nauczyciel roku