Warsztaty edukacyjne dla wychowanków Niepublicznego Przedszkola Artystyczno – Językowego Skowronek w Parczewie

Wpis – share tweet

 • 18 kwietnia 2018

Warsztaty edukacyjne dla wychowanków:

Niepubliczne Przedszkole Artystyczno – Językowe Skowronek w Parczewie.

Warsztaty dla wychowanków Niepublicznego Przedszkola Artystyczno – Językowego Skowronek w Parczewie rozpoczęliśmy z samego rana, dnia 13.04.2018 r.

Już od początku, kiedy jeszcze dzieci jadły śniadanie, naszym przygotowaniom towarzyszył szmer zaciekawienia i dociekliwych pytań. Dzieci po prostu nie mogły się doczekać rozpoczęcia zajęć!

Podczas warsztatu pracowaliśmy z różnymi grupami dzieci, od czterolatków do sześciolatków. Do każdej grupy wiekowej opracowaliśmy osobny scenariusz i zestaw ćwiczeń interaktywnych, które w formie nauki przez zabawę wspólnie wykonywaliśmy.

Dzieci miały możliwość wcielić się w rolę prezentera pogody, poznały zasady zachowania, którymi należy kierować się podczas obcowania z przyrodą,  rozpoznawały odgłosy zwierząt, dołączały wagony z figurami geometrycznymi do lokomotywy, rozpoznawały wielkie i małe litery z rozsypanki literowej.

Było nam bardzo miło, że dzieci tak aktywnie uczestniczyły w warsztacie Zdobywców Wiedzy i tak chętnie garnęły się do komputera. Radość była jeszcze większa, kiedy wszystkim uczestnikom, dając wyraz uznania za udzielanie prawidłowych odpowiedzi, wręczyliśmy zdobywcowe upominki w postaci zakładek do książki.

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy Pani Annie Kopińskiej oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że mogliśmy być w „Skowronku” z naszym warsztatem edukacyjnym dla dzieci. Było wspaniale! Do zobaczenia!

Relacja photo – Warsztaty edukacyjne dla wychowanków Niepublicznego Przedszkola Artystyczno-Językowego Skowronek w Parczewie:

Zaproś Zdobywców do Twojego przedszkola!

Więcej o naszych warsztatach w dziale: Warsztaty dla przedszkoli (kliknij i przejdź)

  Zostaw komentarz

  Znajdź nas w social media

  Pobierz bezpłatne kolorowanki!
     Zdobywcywiedzy.pl to dynamicznie rozwijająca się platforma edukacyjna dedykowana uczniom w wieku przedszkolnym oraz młodszym szkolnym. Stanowi obszerną bazę ćwiczeń interaktywnych doskonale korespondujących z nową podstawą programową edukacji wczesnoszkolnej.

  Izabela Breguła - Nauczyciel roku